O nas

ZRE Katowice to nowoczesne przedsiębiorstwo z prawie 70 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym.

Okres około 70-ciu lat naszej działalności to ewolucja w trzech wymiarach. Po pierwsze firma zatrudniająca kilkadziesiąt osób stała się dużym przedsiębiorstwem liczącym prawie 1800 osób i wyposażonym w duże zaplecze techniczne zlokalizowane w Jaworznie. Po drugie zakład utworzony jako zaplecze remontowe dla Okręgu Południowego rozwinął się w technologiczną firmę inżynierską gotową sprostać najtrudniejszym kompleksowym wyzwaniom w obszarze energetyki. Po trzecie firma o zasięgu lokalnym stała się firmą obecną w wielu państwach Europy i poza jej granicami. To co nas wyróżnia, to – oprócz kadry i technologii – unikalne know-how wynikające z doświadczeń zdobytych w trakcie realizacji projektów dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Dewizą naszej firmy jest budowanie nowoczesności na bazie doświadczenia i aktualnego poziomu techniki, a także elastyczność i otwartość na potrzeby Klienta. Przez ponad 65 lat działalności zdobyliśmy wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz zasoby umożliwiające realizację projektów “pod klucz” od projektowania, poprzez prefabrykację, dostawę, montaż, po rozruch i przekazanie do eksploatacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

ZRE Katowice oprócz centrali w Katowicach, w której znajdują się biura projektowe oraz dyrekcja Zakładu posiada:

Centrum Produkcyjne w Jaworznie    •    Zakład Automatyki i Nowych Technologii w Jaworznie

   Zakład Zachód w Rybniku, Oddział serwisowy Wrocław

Zakład Turbin w Katowicach     •    Zakład Kotłów w Katowicach     •     Zakład Badań i Rozwoju w Katowicach

     Zakład Centrum Warszawa z wydziałami w Kozienicach, Łodzi, Ostrołęce, Płocku oraz Gdańsku

Oddział Usług Technicznych

Posiadamy swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie, Francji, koordynujące nasze projekty w UE i na Bałkanach. Wykonujemy zadania dla Klientów na terenie całej Europy: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii i Chorwacji.

5/5 - (1 vote)