TARGI PRACY I PRAKTYK 2018

Rate this post

 Inżynierskie Targi Pracy – Politechnika Śląska w Gliwicach

My będziemy!!! A ty? (05.03.2018)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych firmą ZRE Katowice do wzięcia udziałów w targach pracy. Podczas wydarzenia będzie można bliżej poznać profil działalności firmy oraz konsultować się z naszymi specjalistami. Nie zwlekaj…..Daj się ZREkrutować już dziś.

 

Targi Pracy Pracuj.pl – Jobicon w Krakowie

Obecni na Festiwalu Pracy JOBICON !!! J (06.03.2018)

Spotkaj się z nami na JOBICONie w Krakowie. Przywieziemy garść cieplutkich rekrutacji na stanowiska pracy i praktyk. ZAPRASZAMY !!!

Pobierz bezpłatny bilet: https://jobicon.pracuj.pl/rejestracja

 

Targi Pracy AGH w Krakowie

Targi Pracy AGH           (08.03.2018)

A może poznasz swojego pierwszego pracodawcę???

Jak co roku od kilku lat mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych ZRE Katowice na targi pracy AGH w Krakowie. Zapraszamy do naszego stoiska gdzie nie zabraknie odpowiedzi na dręczące was pytania (dotyczące ZRE oczywiścieJ) oraz będziecie mogli porozmawiać ze szczęśliwcami którzy maja przyjemność u Nas pracować.

Może czekamy na ciebie!!???!!

 

Absolwent Talent Days w MCK w Katowicach

Stacja ZREkrutacja będzie na Absolvent Talent Days w Katowicach (22.03.2018)

Możliwości rozwoju pracy i praktyk odkryjesz na naszym stoisku – zapraszamy J spotkaj się z nami !!!

Pobierz bezpłatny bilet: https://www.absolvent.pl/talentdays

 

Zapraszamy na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/ZREKatowice

 

 

A tak było jesienią 2017 ! …………

TARGI PRACY I PRAKTYK 2017

Chcielibyśmy poinformować, że 8 listopada 2017 r. odbyła się ostatnia w tym roku edycja Targów Pracy w której ZRE Katowice S.A miały przyjemność uczestniczyć . W edycji jesiennej udało nam się odwiedzić Targi Pracy zorganizowane przez Absolvent.pl, Politechnikę Krakowską, Politechnikę Śląską, AGH Kraków. Nasze stoisko jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów oraz absolwentów. Już udało nam się nawiązać współpracę z osobami świeżo poznanymi a z kolejnym kandydatami prowadzimy rozmowy. Chcielibyśmy podziękować organizatorom za wkład włożony w przygotowanie tego przedsięwzięcia a uczestnikom podziękować za przybycie i czynny udział w wydarzeniach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby oraz do zobaczenia na wiosnę.