ZRE Katowice S.A. wraz  z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie podpisało umowę partnerską.

4.6/5 - (53 votes)

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż 9 listopada Zakłady Remontowe Katowice S.A. wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie podpisały umowę patronacką dającą możliwość odbycia praktyk zawodowych uczniom kształcącym się w obszarze mechanicznym. Ponadto, ZRE Katowice S.A. zobowiązało się wspierać szkołę w tworzeniu programu nauczania dla wybranego zawodu oraz postanowiło docenić najlepszego ucznia poprzez przyznanie rocznego stypendium. Uczniowie wraz z nauczycielami nie kryją zadowolenia z podpisania umowy.

Był to podwójnie ważny dzień zarówno dla ZSP 3 jak i dla ZRE Katowice, gdyż tego dnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości zorganizowanej przez uczniów tej szkoły z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowana została część artystyczna, która zakończyła się wspólnym, uroczystym odśpiewaniem hymnu Polski.

 

Link do oryginalnego źródła artykułu oraz materiału filmowego